Богемський стиль інтер'єру

Яскравий еклектичний інтер'єр з віддітком вашої особистості

 

Богемський інтер'єр занурить вас у відчуття справжньої відпустки у себе вдома. Цей дизайн сповнений яскравими кольорами, природними матеріалами, текстурами та виразними візерунками, та в нього чудово впишуться всі сувеніри з ваших минулих подорожей. Увімкніть свою креативність наповну, адже богемський стиль створений саме для вас!

 

Перегляньте всі вироби у богемському стилі

 

Яскраві кольори та виразні візерунки

В інтер'єрі стилю бохо важливо застосовувати різноманітні кольори та візерунки. Богемський стиль відноситься до еклектики, де можна робити все, що вам подобається, тож не бійтесь сміливих поєднань! Природні кольори чудово комбінуються із дорогоцінним блиском та підкреслюються яскравими металами. Шпалери із виразним принтом, подушки та ковдри - все це проявить вашу особистість. Якщо ви хочете створити богемне відчуття у своєму домі, спробуйте додати гобелен у вітальню чи спальню.

 


 

 

 

Богемські меблі та аксесуари

Не існує двох однакових інтер'єрів у богемському стилі. Цей стиль - ідеальний у своїй унікальності. Меблі бохо виготовлені з природних матеріалів, таких як ротанг, бамбук, верба, джут, сизаль та відновлена деревина. У цьому стилі ви можете знову поринути у минулі подорожі, розташувавши сувеніри у гарній шафі чи на милому приставному столику.

 

 

Перегляньте всі вироби у богемському стилі

 

 

 

Перкгляньте всі стилі 2022