Індустріальний стиль інтер'єру

Дизайн інтер'єру, дещо шорсткий по краях

 

Назва індустріального стилю походить від промислових та виробничих будівель, що перетворились на житлові простори із високими стелями, великими вікнами та бетонною чи дерев'яною підлогою. Для цього стилю характерні грубі та необробоені матеріали, такі як шкіра, дерево та метал нейтральних, але насичених кольорів.

 

Перегляньте всі індустріальні товари 

 

Вся справа в матеріалах

Матеріали - один з ключових аспектів індустріального інтер'єру. Обирайте саме ті матеріали, що створюють атмосферу - шкіру, бетон, темне необроблене дерево, метал та грубу тканину. Таке поєднання надасть кімнаті теплої та гостинної атмосфери.

 

 

 

 

 

Трохи нового, трохи старого

Поєднайте нові індустріальні меблі та дрібниці із антикварних лавок, наприклад, старі лампи чи відполіровану шафу, та додайте інтер'єру відтінку вашої особистості. Поєднання старих та нових речей піднесе ваш інтер'єр на новий рівень, створить затишок та домашнє відчуття. Ось підказка: оберіть предмет - меблі, матеріал чи аксесуар - наприклад, статуетку, і побудуйте інтер'єр навколо нього, створюючи збалансований та довершений вигляд у своїй оселі.

 

 

Перегляньте всі індустріальні товари 

 

 

Перкгляньте всі стилі 2022