Зараз у тренді

Стилі непідвладні часу, тренди актуальні саме зараз

Дізнайтесь,про останні тренди у світі дизайну інтер'єру та екстер'єру. Модні меблі, кольори, форми та багато іншого.

Класичний розкішний тренд

Створіть класичне позачасове відчуття у своєму домашньому декорі завдяки класичному розкішному тренду. Дізнайтесь усі деталі та знаходьте ідеальні меблі й аксесуари, щоб впровадити його у свою оселю!

Купуйте класичні розкішні мебліkeyboard_arrow_right

Тренд на прибережну оселю

Своріть свій гарний простір для відпочинку із трендом на прибережну оселю! Дізнайтеся все про цей актуальний тренд і знаходьте меблі й аксесуари для прибережного будинку.  

Дізнатись більшеkeyboard_arrow_right

Купуйте прибережні меблі keyboard_arrow_right

Тренд на затишний міський балкон

Маленький балкон - величезний стильний потенціал! Перегляньте наші чудові ідеї меблювання та декору для міського балкона вашої мрії!

Дізнатись більшеkeyboard_arrow_right

Купуйте меблі для балконаkeyboard_arrow_right

Зручні садові меблі з ротанга

У вашому саду кожен день може відчуватись як відпустка! Надихайтесь нашими ротанговими садовими меблями та аксесуарами і прикрашайте свій райський куточок!  

Дізнатись більшеkeyboard_arrow_right

Купуйте ротангові садові меблі keyboard_arrow_right

Також в тренді

   

Зустрічайте найспекотніші тренди у дизайні інтер'єру 2022

Тренди у дизайні інтер'єру допомагають краще розумітись на домашньому декорі. Гармонійний дизайн оселі означає дотримання певного стилю. А тренди - це вишенька на торті. Тренди в інтер'єрі настільки універсальні, що для застосування їх у власній оселі вам потрібно лише кілька деталей. Відкривайте наші корисні поради, ідеї оформлення та багато іншого стосовно трендів у інтер'єрі 2022!

Надихайтесь останніми трендами у дизайні інтер'єру.

Якщо вам потрібна допомога у зміні обстановки, погляньте на чотири великі тренди у дизайні домашнього інтер'єру , які просто неможливо пропустити. Створіть еклектичну вітальню, яка надихатиме вас на творчість. Підкреслюйте тепло та затишок спальні за допомогою тренду на лозу та ротанг.

Виразні деталі роблять домашній дизайн особливим. Тренд на золоті акценти – те, що напевне має бути у вашій їдальні. В оксамитовому тренді назва говорить сама за себе. Тренди у дизайні інтер’єру 2022 вже зачекались, щоб надихнути вас на оновлення домашнього декору.

Ви також можете застосувати останні тренди, щоб оновити свій сад, дворик чи балкон. Ми розкажемо про матеріали, дизайни меблів та предмети декору, які зроблять ваш вуличний простір стильним та унікальним. Ви хочете зробити барну зону у своєму саду, але не знаєте, що зараз модно? Тут ви знайдете найкращі моделі вуличних меблів та підказки зі стилю. Ротанг зараз дуже популярний, але як правильно використати його у своєму декорі? Надихайтесь нашими порадами щодо дизайну гарного вуличного простору.

Натхнення на створення дому своєї мрії

Наш куточок натхнення подарує вам чудове керівництво для оновлення своєї оселі. Відкривайте найбільш популярні стилі інтер’єру та дізнайтесь, як бути в тренді. Ми взяли до уваги всі стилі та тренди, меблі для кожної кімнати, матеріали для дизайну інтер’єру та наймодніші кольори. Ви можете розраховувати на куточок натхнення vidaXL, тож поринайте у створення декору своєї мрії!