Поради щодо вибору приставного столика

Вітальня – це серце вашого будинку. Тут відбуваються кіновечори, ви збираєтеся разом з друзями або відпочиваєте на дивані з хорошою книгою. Підбір потрібного дивана – це перший крок до створення необхідного вам комфортного простору. Але коли мова йде про стильні акценти й практичність, приставні столики є обов'язковими.

Чи знаєте ви, як вибрати приставний столик для дизайну своєї мрії? В першу чергу слід пам'ятати про їх призначення. Приставні столики призначені для того, щоб тримати речі охайно й у межах досяжності. Вони стоять поряд із вашим диваном або стільцем і створюють значне естетичне враження.

Розмірковуючи, як вибрати форму приставного столика, ви можете розгубитись у різноманітті доступних варіантів. Це також стосується вибору кольору приставного столика відповідно до решти інтер'єру. Щоб полегшити вам роботу, ми створили цей посібник щодо того, як вибрати матеріал приставного столика, й інші ідеї його оформлення.

 

Навіщо мені приставний столик?

Приставні столики – це універсальні предмети меблів. Вони призначені для зберігання всього необхідного під час відпочинку на зручному дивані. Приставні столики чудово підкреслюють простір і постачаються в різноманітних формах і розмірах. Читайте далі, щоб дізнатись, який приставний столик відповідає вашому простору та дизайну інтер'єру.

Багато людей обирають приставні столики замість журнальних. Об'єднайте подібні моделі, або змішуйте й поєднуйте різні стилі для більшого візуального ефекту. Грайте з різними матеріалами й формами для створення розкішного вигляду.

 

Як вибрати ідеальний приставний столик

Приставний столик розташовується поруч із вашим улюбленим кріслом або диваном. Тут можна зберігати пульти від телевізора, книги та журнали або ставити чашку чаю. Більшість людей замислюються, чи повинні приставні столики бути вищими або нижчими за диван. Ви можете вибрати модель, що відповідає висоті диванного підлокітника, від 60 до 80 см. В ідеалі, приставні столики повинні бути на 2-7 см нижче, ніж підлокітник вашого дивана. З цією маленькою деталлю вам буде зручніше дотягнутись до своєї книги.

Вам потрібно враховувати, наскільки великим повинен бути приставний столик, оскільки вони бувають різної форми та розмірів. Це залежить від вашого помешкання, потреб і того, як ви хочете його використовувати. Розгляньте місце поруч із диваном і пам'ятайте, що дизайн повинен «‎дихати». Залиште достатньо місця навколо нього і за необхідності виберіть менший приставний столик. Таке облаштування не повинно заповнювати всю кімнату, замість цього спробуйте досягнути просторого вигляду.

Приставні столики стануть чудовим аксесуаром для вашої вітальні. Щоб зрозуміти, наскільки широким повинен бути ваш приставний стіл, подумайте про те, як ви хочете його використовувати. Якщо ви хочете класти на нього книги, журнали або поставити лампу, ширина поверхні вашого столу повинна бути не менше 55 см. Деякі моделі мають більше можливостей для зберігання, таких як шухляди або полиці. Отже, ми рекомендуємо визначитися з призначенням приставного столика, перш ніж перейти до наступного кроку – естетики.

Знайдіть приставні столики, які вам сподобаються

Ми обожнюємо приставні столики, оскільки вони є одними з найбільш креативних меблів для оформлення. Ви вирішуєте, чи повинні приставні столики збігатися, на основі атмосфери, яку хочете створити. Розглянемо всі пропозиції з точки зору форм, стилів і кольорів.

 

Форма

Круглі приставні столики – ідеальний вибір для менших приміщень та потреб у зберіганні. Вони чудово пасують будь-якій обстановці й чудово доповнюють крісло без підлокітників або диван. Крім того, круглі приставні столики можуть збалансувати кімнату в геометричному стилі. 

На квадратному приставному столику можна гарно розмістити вашу улюблену лампу. Вони пропонують більше місця для зберігання та можуть розміщуватись у кутку поряд з диваном. Квадратні приставні столики також додають сміливої атмосфери вашій вітальні.

 

Стиль

Існує величезний вибір приставних столиків у різноманітних стилях. Щоб не загубитись у варіантах, погляньте на свій наявний дизайн. Якщо ви віддаєте перевагу мінімалістичному стилю житлової зони, додайте сміливий приставний столик для контрасту. Спробуйте дерев'яну або бетонну модель, з орнаментальними деталями, або на одній ніжці. Яскраві кольори роблять ваше помешкання живим і створюють дивовижні контрасти.

Менше – завжди більше. Особливо, коли у вашій вітальні є великі меблі, оббиті дивани й вигадливі предмети декору. Виберіть приставний столик правильної форми з тонкими ніжками, щоб створити відчуття відкритого простору. Для стильної текстури підберіть та поєднайте приставні столики різних моделей. Працюйте з нейтральними тонами й грайте з прозорістю.

 

Матеріал

Щоб вибрати ідеальний приставний столик, розгляньте інші столи й меблі у вашій вітальні. Виберіть приставний столик з бетону або металу, щоб урівноважити кремезний дерев'яний журнальний столик. Для більш темних кімнат ми рекомендуємо акрилові або скляні приставні столики. Таким чином ви забезпечите легкий, але яскравий вигляд свого помешкання. 

Естетика мармуру непідвладна часу, і це правильний вибір при розміщенні напоїв на столі. Інші варіанти матеріалів – це скляні й кам'яні приставні столики. Для більшої привабливості спробуйте сучасні комбінації металу – міді й алюмінію, з твердим деревом.

Розглядайте приставний столик як чудовий інструмент декору з можливістю зберігання. Грайте з різними кольорами й матеріалами, щоб інтегрувати його у бажану атмосферу вітальні. Дотримуйтеся нашого простого посібника, як вибрати приставний столик, і насолоджуйтесь стильними новенькими меблями.