Про vidaXL

       

 

vidaXL - це міжнародний інтернет-магазин, головний офіс якого знаходиться у Венло, Нідерланди. Ми пропонуємо широкий асортимент товарів для вибору в таких категоріях, як будинок та сад, меблі, спортивні товари і багато іншого.

 

       

 

Наша історія

Двоє молодих підприємців розпочали свою кар'єру у 2006 році, продаючи продукти онлайн у малих масштабах на різних платформах. Це мало великий успіх. В цей період зростання ми також створили власний бренд і почали створювати свою фірмову продукцію vidaXL. Кількість продуктів зростала в геометричній проекції, і наступним логічним кроком було почати продажі в інших країнах через наші веб-магазини. Наш успіх полягає в джерелах постачання продуктів і їх продажу за конкурентноспроможними цінами. Ми постійно шукаємо способи зменшення витрат, не втрачаючи якості та стійкості.

 

Наш бізнес

Ми проводимо ринкові дослідження і виявляємо продукцію, що користується великим попитом. Після її визначення ми проводимо переговори з виробництвами цієї продукції, після чого купуємо їх оптом - безпосередньо у постачальника. Завдяки цьому ми можемо впливати на дизайн і пакування продукції, що оптимізує весь процес, і означає, що врешті-решт ви, наш клаєнт, заплатите розумну ціну за наш товар.

В нас також є власний завод, де ми виробляємо кілька видів меблів з ДСП. Що стосується цих продуктів, наше слово є ще більш вагомим у процесі виробництва, що знову робить ціну, яку ви платите як наш клієнт, дуже вигідною.

 

 

Наша мета

Клієнти стають дедалі більше свідомими щодо цін, і vidaXL сприяє цьому, пропонуючи продукти для дому і двору за конкурентноспроможними цінами. Ми прагнемо зробити всі ці товари доступними для якомога більшої кількості покупців.

 

Наші клієнти

Ми продаємо нашу продукцію клієнтам з 29 європейських країн, США і Австралії, і завжди наполегливо працюємо над розширенням і охопленням все більшої кількості споживачів. Ми також пропонуємо клієнтське обслуговування рідною мовою всіх країн, у яких ми працюємо.

 

Ми обіцяємо

Як клієнт vidaXL, ви можете бути впевнені в наступних нащих обіцянках:
  

       

Гарна ціна

Немає нічого, що не подобається нам так само, як витрачати занадто багато, і ми впевнені, що не самотні в цьому. Ми повністю контролюємо процеси виробництва та постачання і завжди пропонуємо наші продукти за гарною ціною.

 

       

 

       

Чудовий сервіс

В нас відмінне обслуговування клієнтів. Якщо в вас виникли питання щодо товарів, доставки чи оплати, наша служба підтримки клієнтів завжди готова допомогти вам рідною мовою. Доставка та повернення завжди безкоштовні. І, звичайно, якщо щось іде не так (все-таки всі ми люди) ми обіцяємо вирішити вашу проблему до повного вашого задоволення.

 

       

 

       

Приємні відчуття

Роблячи покупки у vidaXL ви будете відчувати себе добре, і ми обіцяємо вам, що шопінг у наших веб-магазинах завжди буде пошуком неймовірних речей.

 

       

 

 

Подивіться наш ролик тут:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ відаХЛ
Код ЄДРПОУ: 44314348