Положення та умови #sharemevidaXL

Вітаємо 😊  

Ви опинились тут тому, що нам дуже сподобався ваш контент, і ми;

vidaXL та пов’язані компанії (тут і далі - «vidaXL»);

запитали вашої згоди на розповсюдження вашого аудіо-візуального контенту («Роботи») на (між іншим) наших веб-сайтах, акаунтах у соціальних мережах, таких як Instagram, Facebook та Pinterest («Акаунти»), рекламній електронній розсилці та усіх інших рекламних та маркетингових ініціативах.

Ми пропонуємо вам можливість прорекламувати вашу Роботу на наших веб-сайтах та пов’язати її з нашими Акаунтами. Для цього ми просимо вашої повної згоди на всебічне використання запитаної Роботи, а також її комерційне використання.

 1. Ви підтверджуєте, що ви:
  1. Повнолітня фізична особа;
  2. Користувач, власник, орендар, або будь-яка інша особа, що має право дозволити передачу; та,
  3. Автор Роботи, якою ви поділилися.
 2. Без шкоди для частини VII, додаючи хештег #sharemevidaxl до свого контенту, ви погоджуєтесь на Положення та умови та надаєте нам право; безкоштовно, тому ви відмовляєтесь від отримання будь-якої компенсації або винагороди від vidaXL в результаті цієї угоди; без територіальних обмежень, тобто для всього світу; безповоротно, тобто дозвіл не може бути відкликаний або припинений за будь-яких обставин, окрім положення VII угоди, безстроково, тобто, на невизначений термін; неексклюзивно, тому ви можете використовувати ту саму Роботу та надавати інші ліцензійні дозволи; із можливістю передачі та інших ліцензій, на:
 1. Використання, відтворення, розповсюдження, публічну демонстрацію, публічне відтворення, показ та інше використання вашої Роботи, повністю або частково, на кожному з наших веб-сайтів, Акаунтів та на всіх інших медіа-каналах, включаючи нашу електронну розсилку та друковані медіа, як ми визначаємо на власний розсуд. Це прямо включає всі відомі та невідомі форми інтернет-пропозицій;
 2. Надання іншим особам право використовувати, відтворювати, розповсюджувати, публічно демонструвати публічно відтворювати, показувати та іншим чином використовувати Роботу, повністю або частково, на кожному з наших веб-сайтів, Акаунтів та на всіх інших медіа-каналах, включаючи нашу електронну розсилку та друковані медіа, без вашої згоди;
 3. Зміну, редагування, переклад, зберігання, включення до колективних робіт, або створення похідних від Роботи робіт, повністю або частково, без вашої згоди.

 1. Крім того, додаючи хештег #sharemevidaxl до вашого контенту в Instagram, ви підтверджуєте, що використання вашої Роботи не порушує жодних особистих прав третіх осіб. Якщо треті особи представлені у вашій Роботі, ви підтверджуєте, що вони погоджуються з цією ліцензією на вашу Роботу.
 2. У випадку будь-яких порушень авторських прав і прав особистості vidaXL буде повідомлено якомога швидше, щоб ми мали можливість вжити відповідних дій для пом’якшення будь-яких існуючих або потенційних збитків і претензій. vidaXL в жодному разі не несе відповідальності за будь-які порушення ситуацій, зазначених у частинах I, II і III цих Умов.
 3. Для використання та розповсюдження вашої роботи у наших Акаунтах ми можемо обробляти необхідні персональні дані, наприклад, ваш аудіо-візуальний контент, позначений хештегом із зазначенням бренду vidaXL, ім’я вашого акаунта та, виключно, інші дані які ви могли поширити у соціальних мережах (наприклад, ваша електронна адреса), для того, щоб позначити ваше авторство на Роботі. Ви маєте право на запит доступу до ваших персональних даних, а також виправлення, видалення чи обмеження обробки, заперечення проти використання та відкликання згоди на використання персональних даних. Ви можете реалізувати ці права, написавши на адресу [email protected]. Дізнайтесь більше у нашій Заява про Конфіденційність та файли Cookie.

 1. Ви погоджуєтесь на будь-які умови, які ми вважаємо найкращими для того, щоб vidaXL позначила ваше авторство на роботі та підтверджуєте, що ми не зобов’язані жодним чином винагороджувати вас за вашу роботу.

 1. Будь-яка зі сторін може розірвати цю угоду в письмовій або електронній формі, попередивши про це за два тижні. У такому випадку ви маєте повідомити нас, надіславши нам електронного листа на адресу [email protected]. Якщо ви скористаєтесь правом на розірвання угоди, vidaXL не буде дозволено подальше використання вашої Роботи. Будь-які вже опубліковані роботи/компанії не будуть змінені/видалені і ви не матимете права вимагати цього.

 1. Веб-сайт vidaXL, акаунти у соціальних мережах, торгові марки, логотипи тощо захищені законодавством із питань інтелектуальної власності. Ви визнаєте та погоджуєтесь, що не маєте жодних прав інтелектуальної власності відносно вищеописаного та пов’язаного з ним контенту.

 1. Будь-які поправки чи доповнення до цієї угоди повинні здійснюватись у письмовій чи електронній формі. Якщо окреме положення цієї угоди або її частина стане недійсним, це не скасовує решту положень угоди. У тій мірі, у якій можливий вибір відповідного права, ця угода регулюється виключно законами Генеральних Штатів Нідерландів.

Дякуємо,

Команда vidaXL