Найкращі поради щодо вибору ідеального крісла

Вибір правильного крісла – це дуже особистий та важливий процес, оскільки ви створюєте зручне місце для відпочинку після робочих буднів. Щоб полегшити вам рішення, ми зібрали кілька порад, що допоможуть зробити найкращий вибір.

 

З чого почати, вибираючи крісло

Щоб зрозуміти, як вибрати крісло, розпочнемо з наявного облаштування. Для початку, виміряйте кімнату, в якій буде розміщено крісло. Ви створюєте затишний куточок у спальні або хочете мати центр уваги у вітальні? Переконайтесь, що розмір крісла ідеально вписується у простір. Це легко перевірити – виріжте форму з паперу та покладіть її на підлогу. Навколо крісла має бути достатньо місця для зручного пересування за необхідності.

Але як вибрати акцентне крісло? Якщо ви хочете створити по-справжньому привабливе облаштування, врахуйте кілька речей. Докладніше дивіться нижче!

 

Знайдіть свій стиль

Спершу переконайтесь, що крісло ідеально відповідає стилю вашого інтер'єру. Дізнайтесь, який стиль найкраще підходить поточному дизайну або може створити у ньому гарний контраст.

Крісло можна використовувати для доповнення декору деталями – богемські крісла дуже яскраві, а крісла у стилі Честерфілд чудово виглядатимуть біля каміна.

Якщо ви наслідуєте Еклектика тренд, виберіть крісло у стилі, протилежному  наявному інтер'єру. Індустріальні крісла ідеально відповідають позаміському дизайну, а крісла-метелики додають кімнаті романтичної атмосфери.

Вибір кольору крісла

Якщо ви визначились із призначенням, формою і матеріалом, настав час вибирати ідеальний колір! Яскравий колір перетворить ваше крісло на центр кімнати, а нейтральний – доповнить інші меблі.

Якщо ви хочете виділити цей предмет меблів у своєму інтер'єрі, ми маємо кілька порад щодо того, як вибрати акцентний колір для крісла. Розгляньте наявний простір, освітлення та підлогу. Зробіть сміливий вибір – холодний колір для яскравих приміщень з дерев'яним столом або нейтральними стінами. Крісло теплого кольору матиме кращий вигляд у невеликому приміщенні, оскільки світліші тони допомагають відкрити простір. Також ви можете додати акцентні прикраси, щоб виділити меблі.

 

Крісла з оббивкою

Купуючи нове крісло, важливо вибрати правильний матеріал.

  • Якщо у вас є домашні тварини, виберіть тканини, які легко очищуються.
  • Якщо у вас є діти, вибирайте міцну тканину й подушки, які можна прати.
  • Шкіра – дуже елегантний вибір. Якісна шкіра залишатиметься гарною з часом.

Подумайте, як буде використовуватись ваше крісло. Іншими варіантами є м'які тканини, такі як льон або поліестер. Нове крісло – це зірка вашої вітальні? Тоді виберіть оксамит або шерсть.

Основа крісла також відіграє роль у його зовнішньому вигляді. Подумайте про ідеальну комбінацію, адже варіанти вибору безмежні. Дерев'яна основа надасть йому елегантного вигляду, тоді як метал чудово підійде сучасному стилю. Масивні ніжки мають чарівний вигляд, але тонші краще працюють в обмеженому просторі й відповідають богемському або скандинавському стилю.

 

Стилізація крісла

Для створення гостинної та затишної атмосфери пошук ідеального крісла – лише початок. Важливо надати йому гарного стилю. Поєднайте його з гарним журнальним або приставним столиком. Це практично, а також привертає увагу до цього куточка для відпочинку.

Для створення глибини в інтер'єрі грайте з різними текстурами. Будьте креативними та придбайте контрастну ковдру. Виберіть богемський візерунок, геометричну форму або шерстяну ковдру для більшого затишку.

Якщо ваш простір дозволяє, поставте біля крісла торшер. Позиціювання світла працює не лише з практичних міркувань, але і створює теплий, привабливий вигляд в кімнаті.

Шукаючи ідеальне крісло, люди часто задумуються, чи повинно крісло відповідати дивану. Різні текстури й матеріали додають приміщенню глибини, тому експериментуйте з меблями різних стилів. Якщо ваш диван має невиразну текстуру, виберіть крісло з яскравим візерунком, що неодмінно прикрасить кімнату. Вибирайте матеріал весело! Змішуйте й поєднуйте стилі та тканини, але пам'ятайте про загальну картину.

З такою кількістю ідей для вибору крісла у вітальню вам може здатись, що знайти щось одне досить складно. Щоб зробити найкращу покупку, дотримуйтесь наших порад щодо того, як вибрати правильне крісло. Ознайомтесь із нашою добіркою та знайдіть новеньке крісло у свою оселю!