Корисні ідеї щодо вибору тумби під телевізор

Відчуваєте запах попкорну? Готуйтесь до кіновечора! Готові насолоджуватися улюбленим телешоу? Телевізор – це центр уваги в вашій вітальні, тому важливо вибрати правильну тумбу для телевізора.

Почніть з розміру телевізора, щоб дізнатися, яка тумба підійде найкраще. Потім спробуйте візуалізувати, як тумба під телевізор буде вписуватись у вашу кімнату. Знайдіть варіанти, що відповідають розміру кімнати, щоб досягти збалансованого декору. Не забувайте про свої дизайнерські уподобання – подумайте, яким має бути колір тумби під телевізор. Для правильного поєднання стилів зверніть увагу на те, з якого матеріалу має бути виготовлена ваша тумба під телевізор.

З такою кількістю доступних варіантів вибрати потрібну тумбу під телевізор може бути непросто. Але це також не має бути складно. Наш посібник допоможе вам: перегляньте наші поради щодо купівлі ідеальної тумби під телевізор для свого помешкання.

 

Наскільки великий ваш телевізор? – Підберіть розміри правильно

Вас може цікавити питання, який розмір тумби під телевізор вам потрібен. Це ваша початкова точка перед покупкою. Якщо ви хочете купити тумбу для вже наявного телевізора, спочатку виміряйте його. Тумба повинна бути більшою за ваш телевізор. Це забезпечує стійкість і естетичний баланс. 

Багато людей запитують, чи може телевізор бути ширшим за тумбу. Відповідь – ні, переконайтеся, що тумба більша, щоб захистити телевізор від перекидання. Також зверніть увагу на глибину полиці, оскільки в ній має бути достатньо місця як для вашого телевізора, так і для додаткового обладнання. Окрім безпеки, велика тумба має таку перевагу, як можливість зберігання речей. Додайте кілька прикрас – це чудовий спосіб інтегрувати технології в затишний дизайн інтер'єру.

Не забувайте про висоту, на якій буде зручно дивитись телевізор. Якщо вам цікаво, наскільки високою має бути тумба під телевізор, відповідь проста. Екран повинен розташовуватись на рівні ваших очей під час сидіння. Центр екрана повинен досягати рівня зору. Стандартна висота телевізора становить близько 106 см, але це також залежить від вашого варіанту сидіння. Якщо ви шукаєте більше гнучкості, розгляньте можливість настінного кріплення для телевізора, яке можна регулювати. 

Порада: щоб знайти потрібну відстань перегляду, спробуйте подвоїти розмір екрана. Наприклад, 50-дюймовий (110 см) телевізор слід розмістити на відстані щонайменше 220 см від вашого дивана.

Як вибрати потрібну модель тумби під телевізор?

Усі наведені вище деталі допоможуть вам створити зручну зону для нескінченних кіномарафонів. Але пам'ятайте про важливість збалансованого планування інтер'єру. Озирніться навколо, щоб побачити, який тип тумби під телевізор підійде вашому стилю. На щастя, у вас є багато моделей тумб під телевізор на вибір:

  • Консоль під телевізор

  • Дизайн з відкритими полицями

  • Тумба-буфет

  • Шафа під телевізор

  • Навісні й настінні меблі

  • Розважальний центр

Консоль під телевізор – це окремий предмет меблів із закритою полицею. Вона зазвичай має прямокутну форму і забезпечує достатньо місця для зберігання. Якщо ви віддаєте перевагу мінімалістичному стилю, виберіть дизайн з відкритими полицями. Каркас оснащений кількома відкритими полицями й кронштейном для кріплення телевізора. Це чудовий варіант для створення просторого дизайну в невеликих приміщеннях.

Буфет є більшим і створює значний простір для зберігання завдяки відділенням і полицям, розміщеним навколо телевізора. Шафа під телевізор – це вінтажний предмет меблів, який добре впишеться у  богемський інтер'єр. Її найбільшою перевагою є можливість приховувати телевізор, коли він не використовується.

Розмір вашої кімнати дуже важливий, тому існує два чудових варіанти для кожної потреби. Меншим приміщенням підійдуть навісні предмети меблів або шафи з настінним кріпленням. Навісний дизайн надзвичайно популярний в наші дні, адже створює відкритий простір та чистий вигляд. Поворотна тумба під телевізор потребує ще менше місця і дозволяє повертати телевізор за бажанням.

Однак, якщо ви облаштовуєте більшу кімнату, правильним вибором може стати розважальний центр. Це великий предмет меблів зі складною конструкцією. Він оснащений закритими відділеннями, відкритими полицями, шухлядами тощо. Доповніть його книгами, рослинами й іншими аксесуарами для привабливого вигляду.

Найбільш поширеними матеріалами, що використовуються для підставок під телевізор, є дерево й метал. Будьте креативними, але переконайтеся, що обраний варіант відповідає дизайну вашої кімнати. Деревина більше підходить для теплого традиційного стилю, тоді як метал найкраще працює в сучасному дизайні. Подумайте про безпеку й придбайте міцну підставку, яка витримає вагу вашого телевізора.

 

Аспекти, які слід враховувати

Ваш телевізор може бути фокусом у кімнаті, але не бути головним предметом. В такому випадку врахуйте планування кімнати. Якщо у вас є камін, розмістити телевізор може бути складно. У вас є кілька варіантів того, як розмістити меблі з каміном і телевізором. Помістіть телевізор над каміном, використовуючи настінне кріплення. Якщо розмір кімнати це дозволяє, можна розмістити телевізор на протилежній стіні, на консолі або шафі.

Не забудьте включити систему керування кабелями у меблі під телевізор. Виберіть тумбу, яка з міркувань естетики буде приховувати кабелі. Крім того, тумба з опціями зберігання може впорядкувати іншу електроніку, яку потрібно розмістити поруч з телевізором. 

Виділіть трохи часу на пошук найкращої тумби під телевізор для свого помешкання. Дотримуйтесь нашого посібника й придбайте меблі, що відповідають вашим потребам і стилю.