Як вибрати сервант? Поради для ідеальної покупки

Ви майже закінчили прикрашати свій будинок, але вам потрібні трендові рішення для зберігання? Шукаючи практичний предмет меблів для їдальні, кухні або передпокою, ви маєте кілька варіантів на вибір.

Не страшно, якщо ви не знаєте різниці між консоллю та сервантом. Наш посібник з купівлі серванта вам допоможе.

Сьогодні ми використовуємо кілька термінів для подібних предметів меблів, таких як сервант або комод. Те, що ви шукаєте, – це предмет меблів з функцією зберігання, який доповнить вашу кімнату. Щоб вибрати комод, почніть із визначення своїх потреб:

  • Кімната, в якій ви хочете його розмістити
  • Його призначення
  • Стиль
  • Найкращий розмір, матеріал і колір, що відповідатиме решті декору

 

Який сервант вам підійде?

Вибір серванта не повинен бути складним. Важливо розуміти різницю між цими універсальними предметами меблів. Комоди зазвичай використовуються в спальні як меблі для зберігання з шухлядами. Серванти можуть виконувати ту саму функцію, але вони краще працюють у менших зонах, таких як вузький коридор. Щоб ви не вибрали, використайте поверхню в декоративних цілях.

Креденза, на нашу думку, створюють більш романтичну атмосферу. Їх часто використовують у домашньому офісі. Буфети більш об'ємні й краще підходять для кухні або їдальні, тоді як консоль може успішно замінити тумбу під телевізор. Зважаючи на це, розгляньмо деякі можливості.

Поради щодо вибору ідеального серванта

Незалежно від термінології, вибираючи сервант, спершу ми повинні подивитись на розміри. Визначте його призначення та кімнату, де ви хочете його розмістити. Потім розгляньте планування кімнати та решту меблів. Якщо він потрібен вам для їдальні, зверніть увагу на розмір комплекту обідніх меблів. Розмістіть сервант на відстані щонайменше 60 см від інших меблів, щоб двері та шухляди могли відчинятись.

Але якої висоти має бути сервант? Серванти зазвичай не мають жодних, або мають короткі ніжки, щоб забезпечити більше місця для зберігання. Висота серванту зазвичай становить близько 70 - 90 см. Це важливий аспект, така висота дозволяє, наприклад, ідеально подавати їжу на вашій наступній вечірці. Сервант, що ідеально підходить для зберігання їжі, повинен також відповідати висоті обіднього столу для створення збалансованого декору.

Оскільки на ринку є безліч пропозицій сервантів, ви також можете розглянути критерій довжини. Для великих передпокоїв або їдалень виберіть модель з трьома відділеннями довжиною до 145 см. У меншій спальні легко розміститься сервант довжиною 60 см з подвійними шухлядами.

 

Матеріал, колір і стиль вашого ідеального серванта

Сервант – це дивовижний предмет меблів, який постачається у найрізноманітніших формах, кольорах і стилях. Ви можете адаптувати сервант для кожної кімнати й використовувати його для зберігання дитячих іграшок, приховування електроніки або як вітрину для книг і журналів. Величезна універсальність також представлена через широку різноманітність стилів.

Ось кілька порад, як вибрати правильний стиль буфету або серванта! Почніть зі своїх уподобань. Ми рекомендуємо купувати серванти з дверима, щоб приховати посуд у їдальні, але скляні двері чудово підходять для традиційної кухні. Шухляди – це завжди плюс, тоді як серванти з полицями можуть покращити естетику вашої кімнати.

Досить поширене питання, чи можна поставити комод у вітальні. Відповідь – так, використайте його як телевізійну консоль, інтегруйте у свою розважальну зону або перетворіть його на міні бар. Проявіть творчість і насолоджуйтесь декоративними можливостями свого комода.

Не забувайте про матеріали! Виберіть великий дерев'яний буфет для традиційної кухні. Шукайте прямі лінії та суміш дерева й металу або скла для мінімалістичної обідньої зони. Серванти з відновленої деревини ідеально підходять для будь-якого стилю, адже є довговічними й створюють нестаріючу атмосферу. Вінтажні креденза стануть центром будь-якої кімнати, особливо в поєднанні з богемським декором.

Якщо ви не маєте певної колірної схеми, рекомендуємо грайливий підхід. Придбайте сервант, пофарбований у контрастний колір, щоб дійсно виділити цей чарівний предмет меблів. Для більш романтичної атмосфери пастель – завжди правильний вибір. Темний сервант – це сміливо, а білий стане елегантним доповненням вашої спальні.

З такою кількістю варіантів вибір серванту може здатись досить складним. Але це чудовий предмет меблів, у якому може проявитись ваша особистість. Пам'ятайте, що він повинен бути стійким і міцним, але також модним. Дотримуйтесь нашого посібника й перегляньте наші улюблені моделі нижче, щоб знайти свій ідеальний сервант.