Чудові поради для вибору ідеального комплекту обідніх меблів

Ми всі ведемо зайнятий спосіб життя, і не так просто знайти час, щоб зібратися разом. В будь-якому разі, ділити трапези з близькими – позачасова традиція. Це перетворює вашу обідню зону на місце теплих зустрічей і гарних розмов. Для створення затишної та гостинної обідньої атмосфери вам потрібно знати, як вибрати комплект обідніх меблів.

Якщо ви шукаєте найкращий комплект з обіднім столом, спершу проведіть деякі дослідження. Оцініть свої потреби, починаючи з кількості людей, яку ви хотіли б розмістити за столом. Для великих обідів рішенням стануть додаткові сидіння, наприклад, розкладні стільці. Або придбайте обідню лавку – це модний, але доступний варіант.

Обміркуйте свої вподобання щодо стилю та знайдіть комплект обідніх меблів, який ідеально впишеться в їдальню вашої мрії. Існує безліч доступних варіантів у різноманітті стилів, форм і матеріалів. У нашому посібнику ви можете дізнатись все, що потрібно, про вибір правильного обіднього комплекту.

 

Що слід враховувати, вибираючи комплект обідніх меблів

Комплект обідніх меблів складається з двох основних елементів – столу й стільців до нього. Найкращий комплект повинен задовольняти деякі важливі потреби. Наші поради неодмінно стануть вам у нагоді.

 

Як вибрати потрібний розмір для комплекту обідніх меблів

Перш за все, зробіть вимірювання своєї їдальні. Знаючи довжину й ширину кімнати, не забудьте залишити принаймні 100 см простору навколо обіднього комплекту. Ця важлива деталь забезпечить достатньо вільного місця у кімнаті. За стільцями має лишатись 100 см для практичності, коли на них сидять.

Планування їдальні за цими розмірними рекомендаціями дозволить уникнути відчуття переповненості у вашому помешканні. Крім того, якщо ви маєте великий простір, це ж правило перетворить ваш комплект обідніх меблів на центр уваги в їдальні.

Слід звернути увагу на ще одну деталь перед вибором ідеального стилю для обіднього комплекту, – кількість людей, що ви плануєте розмістити. Якщо вам подобаються зустрічі й  звані вечері, врахуйте це перед покупкою. Однак, якщо ви хочете просто відпочивати з друзями, придбайте базовий обідній комплект. Створіть зручну їдальню для повсякденного користування та придбайте додаткові стільці для особливих випадків.

 

Чудові ідеї для пошуку ідеальної форми обіднього столу

Знову ж таки, пам’ятаючи про кількість людей, давайте знайдемо обідній стіл вашої мрії! Зручне сервірування передбачає стіл принаймні 60 см у довжину й 30 см у ширину. Виходячи з цього правила, деякі форми столів працюють краще за інші.

Круглі столи, як і квадратні, являють собою ідеальний варіант для невеликих кімнат. Вони забезпечують затишок та достатньо місця для кожного, хто сидить за столом. Крім того, вони підходять для будь-якого інтер'єру й ідеальні для соціальної взаємодії. І не забувайте, що вони надзвичайно вишукані! Ми рекомендуємо столи на одній ніжці, що лишають більше місця для ніг і забезпечують просторий вигляд.

Якщо ваша кімната має достатньо місця для обідньої зони, розгляньте овальні та прямокутні столи. Вони сміливі, мають вражаючий вигляд і можуть розмістити багато ваших друзів. Ці столи мають важливу перевагу, що полягає у місці їх розміщення. Відділіть кухню від вітальні або створіть центр уваги поряд із великим вікном. Якщо ви виберете стіл з тонкими ніжками, він забезпечить більше місця для додаткових стільців.

Не забувайте про важливість стільців

Вибираючи стільці для обіднього облаштування, ви маєте кілька варіантів: поворотні стільці, стільці з оббивкою, стаціонарні стільці, табурети або обідні лавки. Щоб переконатись, що лишається достатньо місця для колін, завжди залишайте 30 см від стільниці до сидіння стільця.

Виходячи з вибраної форми столу, подумайте про відповідні стільці. Меншим столам краще підійдуть 4 стаціонарні стільці або табурети. Оскільки кількість стільців обмежена, ви можете змішувати та поєднувати їх. Різні матеріали стільців додадуть текстуру вашому дизайну. 

Прямокутні або овальні столи дозволяють розмістити більше стільців – до 10 штук. Грайте з дизайном і спробуйте елегантні сидіння, як-от стільці з оббивкою. Вони також чудово поєднуються з обідніми лавками та створюють сучасний підхід до облаштування. Насолоджуйтеся перевагами обідньої лавки – від стильного вигляду до додаткового місця для сидіння.

 

Ідеальний стиль комплекту обідніх меблів для вашого помешкання

Вибір ідеального комплекту обідніх меблів – це питання особистих уподобань. Якщо вам подобається більш традиційний стиль, рекомендуємо придбати масивні дерев'яні стільці. Вони елегантні та міцні, особливо моделі в темніших відтінках. Додайте романтичної атмосфери за допомогою стільців з оббивкою з жаккарду чи парчі.

Сучасні інтер'єри вимагають простих чітких ліній і гарного оздоблення. Що стосується матеріалів, розгляньте мармурові або скляні стільниці, чи придбайте стільці та стіл з металевими основами.

Якщо ви віддаєте перевагу еклектичному вигляду, нехай ваша обідня зона стане майданчиком для вашої творчості. Експериментуйте з яскравими кольорами або купуйте ротангові й пластикові обідні комплекти. Ще один варіант – вибрати дерев'яний стіл і додати унікальні крісла у вінтажному стилі, щоб отримати чарівну їдальню.

Хоча на це потрібен деякий час, ви легко зрозумієте, як вибрати правильний комплект обідніх меблів для своєї оселі. Розгляньте наше просте керівництво й дослідіть свої потреби. Працюйте з улюбленими стилями й матеріалами та будьте уважні до розмірів. Спробуйте візуалізувати їдальню своєї мрії та почніть її реалізовувати.