Дізнайтеся, чому вам потрібна обідня лавка

Ви хочете створити ідеальну їдальню для своїх близьких? Знайти ідеальне сидіння не так просто. Потрібно звернути увагу на багато факторів – планування кімнати, розмір, вподобання щодо дизайну та багато іншого. Але як щодо обідньої лавки?

У нашому посібнику ви дізнаєтесь, як вибрати ідеальну обідню лавку. Обідня лавка – правильний варіант для модної їдальні. Лавки повернулись у моду кілька років тому, і не дивно, адже це неймовірні меблі! Вони універсальні та просторі й забезпечують достатньо місця для сидіння, а також підходять для будь-якого стилю інтер'єру.

Однак, є багато аспектів, на які слід звернути увагу перед покупкою. Подумайте і виберіть меблі, на яких можна буде розмістити родину та друзів. Щоб збалансувати стиль їдальні, ми покажемо, як вибрати колір обідньої лавки. Чорний – це безсмертна класика, але чи доповнить він вашу богемську їдальню? Лавки вишукані та практичні, і вони також мають бути зручними. Отже, вибір правильного матеріалу обідньої лавки також важливий, оскільки вони бувають, наприклад, дерев'яні або з оббивкою. Тож знайдімо те, що вам потрібно!

 

Як вибрати ідеальну обідню лавку

Перш ніж занурюватись в деталі, ви маєте знати, за що будете обожнювати новеньку обідню лавку:

  • Лавка допоможе вам заощадити – отримайте більше місця для сидіння за менші гроші! Це економічно ефективне рішення може замінити 2 або 3 стільці.
  • Бездоганна універсальність. Лавки постачаються у різних формах і моделях, що дозволяє вам бути креативними у дизайні обідньої зони.
  • Обідайте стильно! Обідні лавки стильні й сучасні, але також позачасові!

Тепер, коли ви знаєте, чому варто придбати обідню лавку, виберімо ідеальну модель для вас. Почніть з вимірювання. Найпростіше – придбати готовий комплект лавок. Вам потрібно лише виміряти свій простір та переконатись, що навколо лавки залишиться достатньо простору.

Якщо ви хочете придбати лавку до наявного обіднього столу, зверніть увагу на необхідну довжину обідньої лавки. Для початку переконайтесь, що лавка вирівняна із краєм столу. Якщо ваш стіл дозволяє, ви можете придбати обідню лавку екстра довжини.

Подумайте про придбання барного стола – завдяки одній ніжці він створить більше місця, аніж звичайний стіл. Якщо ви хочете ставити лавку під стіл, вона повинна бути на 10 см коротшою, аніж відстань між ніжками столу.

Якщо ваш простір обмежений, розміри обідньої лавки визначатимуть його практичність. Якщо планування кімнати вимагає розташувати лавку біля стіни, переконайтесь, що висота спинки відповідає наявному облаштуванню. Це включає навісні меблі, настінний декор або підвіконня.

Не забудьте планувати заздалегідь! Оцініть свої потреби у місці для сидіння та виберіть лавку правильної довжини. Пам'ятайте, що для комфортного розміщення дорослого ширина сидіння має бути 60-80 см.

Яка обідня лавка найкраще підійде вам

Ваш обідній стіл повинен ідеально відповідати лавці, щоб забезпечити найкраще обіднє облаштування. Щоб зрозуміти, яка з них підходить саме вам, перегляньте наступні наявні моделі:

  • Лавки, які можна ховати під стіл
  • Лавки повної довжини
  • Лавки зі спинкою або без неї
  • Кутові обідні лавки

Чи повинна обідня лавка поміщатись під столом? Це залежить від вашого простору й вподобань зі стилю. Обідня лавка, поставлена під стіл, має затишний вигляд і пропонує більше місця для сидіння, одночасно з можливістю за потреби ставити її під стіл. Рекомендуємо поєднати її зі столом на одній ніжці, щоб створити більше місця для ніг.

На скільки стіл повинен нависати над лавкою? Стіл має перекривати лавку приблизно на 10-12 см. Найкраще це правило працює для лавок повної довжини, які забезпечують надзвичайний комфорт під час сидіння. Лавка, довша за стіл, не дозволяє сісти близько до столу, її стандартна глибина становить 60 см.

Лавка без спинки завжди займає менше місця і може розміщуватись під столом, значно оптимізуючи простір. Вона створює враження відкритого планування і прикрасить вашу обідню зону. Якщо ви шукаєте більше зручності, лавка зі спинкою – те, що вам потрібно. Розмістіть її у більшій їдальні, щоб вона стала центром інтер'єру.

Кутова обідня лавка – чудове рішення для затишного облаштування. Якщо вам дозволяє місце, поєднайте її з модними кріслами. Рекомендуємо ставити в кухні столи на одній ніжці або овальної форми.

 

Стильна обідня лавка, яку ви заслуговуєте

Естетика їдальні – те, про що слід подбати, купуючи лавку. Широкий асортимент матеріалів дозволяє досягти чудового стилю. Купуючи обідню лавку зі спинкою, перегляньте стильні покриття. Тканинна оббивка є зручною, тоді як оксамит або штучна шкіра зроблять ваш інтер'єр модним і сучасним.

Спробуйте дерев'яну або ротангову лавку й прикрасьте її кольоровими подушками. Що стосується кольору, випробуйте тони, які виділяються. Враховуйте всю їдальню, вибираючи кольорову схему оформлення. Якщо вас приваблює мінімалістичний декор, чорна лавка у нейтральному оточенні неодмінно привертатиме до себе увагу. Для теплішого стилю виберіть природні тони з кольоровими акцентами.

Обідня лавка у вашій їдальні може стати одним з найкращих рішень. Ці меблі універсальні й практичні, заощаджують простір і виглядають дивовижно. Проаналізуйте свої потреби й доступний простір і дотримуйтесь наших порад, щоб придбати ідеальну обідню лавку.