Посібник з купівлі барних стільців – Корисні поради

В останні роки ми можемо спостерігати феєричне повернення в моду кухонного бару. Він може мати форму "острова", барної стійки або справжнього бару. Його популярність обумовлена тим, наскільки бар вдома підходить до сучасного способу життя. Це надзвичайно універсальне місце: насолоджуйтесь сніданками й перекусами, працюйте вдома або допомагайте дітям із домашнім завданням.

Але як вибрати барний стілець для вашої кухні? Ідеальні барні стільці повинні бути зручними, відповідати стилю інтер'єру й підходити для сімей з дітьми. Завдяки особливій конструкції барні стільці стануть центром вашої обідньої зони. Продовжуйте читати наш посібник, щоб вибрати барні стільці та знайти ідеальне рішення для свого помешкання.

 

Якого розміру повинен бути барний стілець

На відміну від обідніх стільців та столів стандартних розмірів, барні стільці та стійки мають різну висоту та розміри. Отже, щоб зробити найкращий вибір, виміряйте своє приміщення. Щоб зрозуміти, якою має бути висота барних стільців, погляньмо на найбільш популярні моделі:

  • Табурети до барної стійки – звичайної висоти, від 60 до 66 см
  • Барні стільці – відповідно до стандартних розмірів бару, від 71 до 83 см
  • Високі барні стільці – стільці, які сягають висоти від 86 до 101 см.

Барні стільці мають різну висоту, що, безумовно, впливає на зручність сидіння. Тому заздалегідь виміряйте свою барну стійку або інші відповідні меблі. Табурет якнайкраще працюватиме у поєднанні з барною стійкою висотою 90 см. Якщо ви хочете влаштувати справжній бар у себе вдома, придбайте барні стільці та підберіть до них "острів" висотою від 104 до 110 см. Або виберіть супервисокі барні стільці для вражаючої стійки висотою 111-119 см.

Поміркуйте, як ви плануєте використовувати свій домашній бар, щоб правильно вибрати висоту барних стільців відповідно до висоти стійки. Найпростіше правило, яке слід пам'ятати при виборі висоти барного стільця, – між сидінням та стільницею має лишатись простір в середньому 25-30 см.

 

Який стиль барних стільців підходить для вашого помешкання?

Барні стільці доступні у великому асортименті, тому поговоримо про зручність. В залежності від обраного стилю стільця, ви отримаєте різний рівень комфорту.

Барні табурети без спинки ідеально підійдуть для невеликих приміщень, адже ви зможете легко поставити їх під барну стійку. Попри те, що табурет без спинки є одним з найпопулярніших виборів, на ньому трохи незручно сидіти тривалий час.

Поворотні табурети є чудовою альтернативою важким барним стільцям, адже вони зручні й функціональні. Крім того, поворотні барні стільці захистять вашу підлогу від подряпин, що виникають при пересуванні звичайних стільців.

Щоб додати стилю та зручності, виберіть табурети з підлокітниками. Вони ідеально підійдуть для тривалих обідів, особливо якщо у вас є діти. Підіть далі й придбайте барні стільці з оббивкою, якщо ви облаштовуєте елегантний інтер'єр.

Деталі, які мають значення під час пошуку ідеальних барних стільців.

Дуже важливо підібрати правильну висоту нових стільців, але є й інший важливий аспект, – це кількість потрібних стільців. Щоб визначитись із потрібною кількістю стільців, подумайте про те, скільки людей ви хочете розмістити.

Потім розгляньте свою барну стійку або кухонний острів. Довжина цих меблів визначає, скільки стільців ви зможете поставити до них. Щоб дорослі люди могли зручно сидіти поруч, ви маєте залишити достатньо місця навколо стільця. Між центрами стільців, що знаходяться поруч, має бути відстань у 66-76 см.

 

Матеріали

Якщо ви визначились із типом барного стільця, настав час вибрати матеріал. Залежно від бажаного стилю, деякі матеріали підійдуть вам краще, ніж інші. Металеві табурети дуже сучасні й виглядають чарівно в індустріальних або сучасних інтер'єрах. Дерев'яні барні стільці є теплішими та легше вписуються в облаштування, крім того, вони підходять для кожного декору. Відмінним вибором також є барні стільці з ротанга та лози. Вони легкі, практичні й додадуть богемної атмосфери вашій їдальні.

 

Стиль і колір

Чи повинен ваш барний стілець відповідати обіднім кріслам? Щодо цього немає жодних правил; єдине, що має значення – ваші особисті вподобання. Змішуйте й поєднуйте меблі для створення креативного обіднього гарнітура, яким ви будете насолоджуватись щодня. Але пам'ятайте, що ваші барні та обідні стільці повинні мати деякі спільні деталі.

Те саме стосується кольору барних стільців. Ви можете проявити креативність у виборі оббивки зі штучної шкіри або тканини в кольорах, які відповідають вашому наявному інтер'єру. Якщо ваша кухня оформлена в яскравих відтінках, прикрасьте її меблями нейтральних кольорів. Створіть виразний інтер'єр, поєднавши дерев'яні або ротангові табурети з кольоровими.

З цими корисними порадами ви всього в одному кліку від того, щоб знайти ідеальні барні стільці. Щоб отримати ще більше натхнення, перегляньте наші улюблені стільці нижче.