4 поради для вибору ідеального масажного крісла

Постійно зайнятий ритм життя вимагає моментів відпочинку, щоб ми могли кожного ранку заново підкорювати світ. Оскільки не кожен має постійний доступ до спа-салону та масажу, можливе рішення – придбати власне масажне крісло!

Вам цікаво, як вибрати найкраще масажне крісло? У нас є відповідь! Масажні крісла мають безліч переваг:

  • Ви можете розслабитись після виснажливого робочого дня

  • Масаж знижує артеріальний тиск і зменшує стрес

  • Допомагає підтримувати баланс психічного й фізичного здоров'я

Тож стає очевидним, що наявність власного масажного крісла може покращити ваше життя. Щоб купити ідеальне крісло, варто врахувати кілька важливих речей. Гортайте далі, щоб дізнатись найкращі поради в нашому посібнику з купівлі масажного крісла.

 

1. Якого розміру має бути ваше масажне крісло?

Пошук найкращого масажного крісла вимагає деяких досліджень. По-перше, є ваші особисті потреби, які повинні бути задоволені. По-друге, є естетичні критерії, оскільки масажне крісло досить велике, і воно повинно гарно вписуватись у ваш інтер'єр. І наостанок, пам'ятайте про свій бюджет. Оскільки масажні крісла мають різноманітні функції, вони не обов'язково будуть дешеві. 

Перш за все виберіть правильне місце для масажного крісла. Зазвичай ці меблі досить великі, тому вам потрібно достатньо місця. Деякі моделі комплектуються підставкою для ніг, інші – зручними підлокітниками.

Стандартні розміри масажного крісла у відкинутому положенні становлять близько 75 x 160 x 85 см (Ш x Г x В). У більшості випадків потрібно залишити до 100 см позаду стільця, щоб мати змогу насолоджуватись його функцією відкидної спинки. Деякі інші моделі мають функцію Zero space, яка вимагає лише 10 см між задньою частиною крісла та стіною.

Ми радимо ретельно перевірити точні розміри крісла, яке вам подобається, і визначити, де воно буде розміщуватись у вашому помешканні. Невелике масажне крісло може стати чудовим доповненням до вашої вітальні, домашнього офісу або навіть спальні. Також враховуйте вагу крісла, оскільки з часом це може вплинути на стан вашої підлоги. Помістіть крісло на килим, щоб уникнути пошкодження підлоги.  

 

2. Ми завжди дбаємо про зовнішній вигляд...

...особливо, коли йдеться про масажне крісло! З часом масажні крісла розвинулись не лише з точки зору технологічних особливостей, але і дизайну. Деякі популярні моделі виглядають дуже футуристично й ідеально вписуються в сучасний інтер'єр. Інші зберегли класичні риси і їх легше поєднувати з іншими стилями. 

3. Який ваш стиль? Виберіть правильний колір і матеріал

Масажне крісло стане вашим оазисом відпочинку, тому воно повинне бути довговічним і надзвичайно зручним. Ці характеристики відрізняються у різних моделях крісел, залежно від використовуваних матеріалів. Шукайте оббивку з гладкою текстурою, яка допоможе насолоджуватись дивовижним масажем вдома.

Найпопулярніші оббивки – це шкіра й штучна шкіра. Такі крісла є довговічними, простими в очищенні та надзвичайно м'якими на дотик. Шкіра – справжня чи ні – це класичний варіант для крісла, що підходить до будь-якого стилю.

Якщо ви хочете отримати всі переваги сучасного масажного крісла, ми рекомендуємо тканинну оббивку. Ці крісла, часто оснащені дерев'яним каркасом, нагадують класичні, але з усіма функціями масажу. Таким чином, ці меблі можуть чудово доповнити ваш декор.

Як вибрати колір масажного крісла? Досить просто: ви хочете зробити його центральним елементом меблів або просто поєднати з наявним декором? Темніші та нейтральні кольори створюють затишний дизайн, тоді як яскраві кольори зроблять масажне крісло зіркою вашої вітальні.

 

4. Масажні функції

Під час перегляду масажних функцій не варто перебільшувати. Більшість масажних крісел мають кілька масажних точок – для плечей, спини та ніг. Деякі моделі використовують повітряні подушки, інші – масажні ролики, а також є крісла, що мають обидва режими. 

Подумайте, який з них підійде саме вам, оскільки масаж м'язів за допомогою повітряних подушок є більш делікатним. Ролики навпаки забезпечують більш інтенсивний масаж, корисний для зменшення напруги та болю в м'язах.  

Ви хочете, щоб у вашому кріслі була функція обігріву? Ця особлива функція має великі переваги для зняття стресу й втоми, одночасно стимулюючи кровообіг. Функція автоматичного виявлення – ще одна деталь, яку слід враховувати, оскільки точки масажу можуть регулювати своє положення відповідно до вашого тіла, щоб запропонувати вам найкращий у світі масаж. Ознайомтесь із деякими іншими функціями, щоб вибрати ідеальне масажне крісло. 

Щоб отримати більше натхнення, відкрийте для себе наші улюблені масажні крісла нижче.