Кухня

Ідеї для кухні: Як створити ідеальну кухню з vidaXL

Ви шукаєте ідеї для кухні? Ми знаємо, що кухня – це серце вашої оселі, тому зібрали найкращі поради та підказки для створення ідеальної кухні. А ви коли-небудь задавались питанням, чому це найважливіша кімната в домі?

Кухня – місце, де створюється магія, і де проживається життя. Тут проходять сніданки, будуються плани на день, обговорюються останні новини. Тут вся ваша родина збирається разом ввечері, щоб вести затишні розмови за чашкою чаю.

Саме тому дизайн кухні – це дуже особистий і особливий процес. Обдумайте свій стиль життя та потреби, та скористайтесь нашими ідеями для ще більшого натхнення.
 

 

Ідеї для кухні – ключові меблі

Ви плануєте змінити декор, або створити абсолютно нову кухню? Для цього вам необхідно розуміти, яким простір ви маєте у наявності, і які меблі вам потрібні. Перегляньте великий асортимент меблів для кухні від vidaXL.

Наше керівництво з ідеями для кухні починається з вашого розуміння місця. Що може дозволити ваша кімната, і які великі кухонні меблі вам знадобляться. Спершу ви маєте придбати кухонний стіл. Наскільки велика ваша родина? Чи влаштовуєте ви звані вечері? Перш ніж обирати, необхідно відповісти на ці питання.

У нашому магазині є багато рішень, що відповідатимуть вашим потребам та смаку. Деякі кухонні столи від vidaXL є круглими чи овальними, ідеальними для невеликих помешкань. Вони вміщують від 2 до 4 осіб і постачаються у різноманітних стилях та матеріалах.

Якщо ви пристрасний кулінар, вам потрібна неймовірна кухня, у яку можна запросити багато гостей. В такому випадку перегляньте наші прямокутні кухонні столи для великих сімей та чудових застіль.

Не забувайте про важливість комфорту. Обирайте барний комплект з табуретами – це не лише зручно, а й дуже сучасно. Ми рекомендуємо зручні кухонні набори з ергономічними стільцями, на яких ви зможете довго сидіти та спілкуватись за обідами та вечерями.

 

Тримайте все в одному місці: найкращі кухонні шафи від vidaXL

Після вибору обідніх меблів для новенької кухні перегляньте ідеї практичних кухонних шаф. В залежності від наявного у вас місця, ми пропонуємо вам кілька чудових рішень. Тримайте кухню охайною і прибраною з буфетом чи шафою, що є універсальними та доступними у будь-якому стилі, від сучасного до сільського. В них можна тримати весь ваш посуд та кухонне приладдя за межами поля зору.

Якщо ви прихильник сучасного стилю, стелаж чи полиця – те, що треба. Так ви створите відкрите та просторе приміщення, і триматимете все необхідне під рукою. Полиці також чудові тим, що окрім кухонного приладдя ви зможете виставляти на них предмети декору. Інша ідея для зберігання на кухні – вишуканий сервант. Головне – переконайтесь, що у вас достатньо місця для нього, та кімната не відчуватиметься переповненою.

 

5 ідей для стильної кухні

Ваша кухня має бути практичною. Але, як і будь-яка інша кімната, вона має відповідати загальному інтер’єру оселі. Перегляньте наші ідеї для кухні та скористайтесь нашими порадами щодо кухонного декору.

  • Оберіть стиль свого кухонного декору та подбайте про деталі, що відповідають йому. Придбайте подушки для стільців, повісьте гарні штори чи покладіть кольоровий кахель.
  • Додайте винний стелаж, на якому можна розмістити вашу колекцію вин. Цей предмет меблів буде виглядати вражаюче на кухні.
  • Придбайте відкриті стелажі для кухонного приладдя. Виставляйте на них яскраві тарілки та склянки поряд з іншим кухонним декором, наприклад, фоторамками чи картинами.
  • Створіть власний міні-сад на кухні. Вирощуйте свіжі трави у горщиках, або просто додайте кілька рослин для більш природного вигляду.
  • Повісьте дошку, на якій кожен член вашої родини зможе залишити повідомлення, або представляйте на ній меню на тиждень: це не лише виглядає чудово, але так практично!
Показати більше Показати менше
(0 Результатів)

Спробуймо ще раз

1

Переконайтесь, що запит написаний правильно

2

Спробуйте використовувати менше слів